Czy warto inwestować w biżuterie jaką noszą celebryci?

Biżuteria, którą noszą celebryci jest często bardzo droga i niepowtarzalna. Jeśli masz pieniądze, to może być warte inwestowania w te kawałki, ponieważ często są one jedyne w swoim rodzaju. Jeśli jednak nie masz pieniędzy, aby wydać na takie przedmioty, nadal można znaleźć tańsze alternatywy, które wyglądają podobnie do tego, co nosi ulubiona gwiazda.

Zastępniki 

Sztuką jest znaleźć coś niedrogiego, co pasuje do wyglądu drogiego kawałka biżuterii, więc nawet jeśli nie jest dokładnie to, co twój ulubiony celebryta ma na sobie, to nadal będzie wyglądać jak coś, co ona nosi. Można to zrobić wybierając podobny kolor lub styl lub wybierając kawałek z podobnymi cechami, takimi jak diamenty lub perły.

Trendy

Jeśli zajrzysz na gwiazdy z czerwonego dywanu i spojrzysz na biżuterię kobiet, zauważysz, że istnieje kilka wspólnych trendów – diamenty, złoto i srebro są popularne materiały używane w wielu różnych projektach. I choć niektóre gwiazdy będą odbiegać od tej normy (jak Rihanna), większość będzie trzymać się klasycznych stylów, aby upewnić się, że ich stroje wyglądają spójnie z ich ogólnym wyglądem i wiadomości, które próbują przekazać na wydarzeniach, takich jak pokazy nagród lub premiery, gdzie chcą, aby ludzie zauważyli je przede wszystkim.

Kształt

Naszyjniki celebrytki zazwyczaj nie są zbyt duże, ponieważ mogą wyglądać tandetnie i odciągać uwagę od innych aspektów stroju. Zazwyczaj są bardzo proste i niedopowiedziane, aby nie odwracały uwagi od tego, co ich ubrania próbują powiedzieć. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *