Jak komponować buty sportowe z resztą ubioru?

Zestawianie ze sobą stylizacji i odpowiednie komponowanie dodatków to nierzadko prawdziwa sztuka, co możemy obserwować na ulicy, a zauważamy zwłaszcza, gdy pojawia się na niej jakaś spektakularna wpadka modowa, gdzie na pierwszy rzut oka widać, że ktoś nie ma kompletnie pojęcia o tym, jak dobra stylizacja wygląda. Takim przykładem jest choćby szeroko komentowane zestawienie sandałów i skarpetek w przypadku mężczyzn.

Jednak równie nieelegancko wygląda zakładanie butów sportowych do wystawnych sukienek lub kreacji koktajlowych. Na szczęście nie zdarza się to często, ponieważ kobiety przykładają wiele uwagi do tego, by wyglądać dobrze. Z czym zatem łączyć markowe adidasy, by nie popełnić jakiegoś błędu?

Stylista radzi

Damskie obuwie firmy Asics, dostępne na https://www.vip-brands.pl/damskie-obuwie-damskie-asics, to niewątpliwie bardzo wygodne obuwie, chętnie wybierand przez panie. Automatycznie przychodzi nam na myśl, że można łączyć je z dresami, krótkimi spodenkami czy szortami w lecie. To oczywiście prawda, ponieważ jest to jedno z najbardziej oczywistych połączeń. Do tego jeszcze t-shirt, podkoszulek lub bluza sportowa i z głowy. A co jeśli chciałybyśmy wprowadzić coś innego?

Na całe szczęście w przypadku obuwia sportowego jest duża dowolność i pasuje naprawdę do wielu stylizacji. Doskonale wyglądają z długimi, prostymi spódnicami oraz krótszymi spódniczkami. Z powodzeniem można je łączyć z sukienkami. Należy tylko pamiętać, by dobierać do siebie odpowiednie kolory i fasony jak najdalsze od eleganckich krojów. Sportowy look, to przede wszystkim swoboda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *