Jakie szczepy konopi będą odpowiednie na początek?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli myślisz o zbieraniu nasion marihuany, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Po pierwsze, nie wszystkie nasiona są równe. Niektóre odmiany są znane z jakości, a inne z rzadkości.

Kolekcjonowanie nasion konopi – od czego zacząć?

Z tego powodu niektóre odmiany są warte więcej niż inne, ponieważ istnieją od dłuższego czasu i stały się popularne wśród hodowców, którzy chcą je odtworzyć lub ulepszyć. Czasem zdarza się też tak, że niektóre odmiany są warte więcej, ponieważ są trudno dostępne w niektórych częściach świata.

Wybierając nasiona, musisz zastanowić się, jakiego rodzaju kolekcję chciałbyś zbudować. Czy stawiasz na dużą liczbę gatunków, czy też wolisz, by było ich mniej, a za to były one cenniejsze.

Istnieje wiele różnorodnych gatunków konopi i w związku z tym ich wybór może być naprawdę trudny. Warto więc skorzystać z rad doświadczonych kolekcjonerów.

Jakie szczepy będą odpowiednie na początek?

Blueberry Seeds – auto blue berry to hybryda z dominacją indica, która produkuje duże rośliny z gęstymi pąkami pełnymi gruczołów żywicznych o zapachu jagód, które wydzielają owocowy aromat podczas spalania.

Green Crack – jest jednym z najbardziej popularnych szczepów w społeczności marihuany. Jest to hybryda z dominacją indica, która powstała poprzez skrzyżowanie dwóch bardzo silnych szczepów: OG Kush i Skunk. Rezultatem jest szczep o wysokiej zawartości THC (19 procent).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co należy uwzględnić w projekcie ogrodu
Co należy uwzględnić w projekcie ogrodu
Pierwszą rzeczą, którą należy ustalić podczas planowania ogrodu jest to, czy chcemy mieć ogród formalny czy nieformalny. Ogrody formalne są […]
Na co zwracać uwagę przy wyborze klimatyzacji?
Na co zwracać uwagę przy wyborze klimatyzacji?
Jeszcze do niedawna, pojęcie klimatyzacji było dla wielu hasłem czysto luksusowym. Postęp odcisnął jednak swoje piętno także w tej dziedzinie. […]
Do czego służy szambo?
Do czego służy szambo?
Systemy szambiarskie służą do obsługi ścieków wytwarzanych przez gospodarstwo domowe lub budynek komercyjny. Aby funkcjonować prawidłowo, muszą one być w […]