Moda snowboardowa – w co ubierać się na stok?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej polaków przekonuje się do aktywnego wypoczynku, a mało kto kojarzy sobie czas urlopu jako czas, w którym można sobie pozwolić na nic nierobienie. Przeważnie chcemy wówczas nadrobić czas, poprawić więzi z rodziną i przyjaciółmi, a także zobaczyć coś nowego, dlatego taki sposób spędzania wolnego czasu wydaje się wprost idealny.

Zawsze jest czas na narty

Obecnie nie uzależniamy wymarzonego wypadu od pory roku. Wypad na narty w środku lata? Czemu nie! Obecnie wiele wyciągów oferuje swoje usługi w trakcie całego roku kalendarzowego, a w wielu miejscach na świecie nawet latem leży naturalny śnieg! Dlatego wystarczą zaledwie chęci, aby spełnić swoje marzenia.

Snowboard nie mniej popularny

Obok jazdy na nartach coraz więcej zwolenników zdobywa także snowboard. Jest to jednak sport o wiele bardziej wymagający, ponieważ aby go uprawiać niezbędna jest co najmniej dobra kondycja i niezła koordynacja, aby odpowiednio kierować torem jazdy. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wygodny strój, który będzie spełniał nie tylko funkcje ochronne, ale również będzie modny i stylowy.

W co się ubrać na stok?

Przede wszystkim, ubranie na stok powinno być ciepłe i wygodne, abyśmy bez przeszkód mogli oddać się aktywności fizycznej. Ostatnio coraz modniejsze stają się tak zwane bluzy snowboardowe. Takie ubranie jest termoaktywne, co oznacza, że utrzymuje stałą temperaturę naszego ciała, co jest niezwykle istotne w chłodniejszych rejonach. Co więcej, nie krępuje ruchów, a to wpływa na komfort podczas jazdy. Przeważnie są wykonane z materiału wodoszczelnego i wiatroszczelnego, co zapewnia dodatkową ochronę na stoku. Niektórzy pokochali je także za kieszenie, do których można wrzucić najważniejsze drobiazgi, jak klucz od szatni czy telefon.

Innym bardzo popularnym rozwiązaniem są kurtki snowboardowe. Wbrew pierwszemu skojarzeniu, nie są to typowe kurtki, jakie możemy nabyć w każdym sklepie. Kurtki snowboardowe są wykonane przede wszystkim z tkanin wodoodpornych i wiatroodpornych, a także chronią przed przeciekaniem w razie ewentualnego upadku w zaspy.

Niektórzy cenią sobie kombinezony za ich praktyczność. Wystarczy tylko jedno ubranie i można już uprawiać sport! Minusem jest jednak to, że podczas korzystania z toalety należy je rozpiąć niemal w całości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Mechanizmy rozkładania sof
Mechanizmy rozkładania sof
Salon pełni w każdym domu bardzo ważną funkcję. Jest to jego wypoczynkowe centrum, w którym mają miejsce wszystkie najważniejsze wydarzenia. […]
Badanie wzroku – co wchodzi w jego skład?
Badanie wzroku – co wchodzi w jego skład?
Badanie wzroku jest bardzo ważnym krokiem w celu zapewnienia dobrego zdrowia oczu. Jest to regularne badanie kontrolne, które pomoże Ci […]
Najlepsze auta dostawcze dla małych firm
Najlepsze auta dostawcze dla małych firm
W przypadku małych firm świadczących różne usługi transportowe bardzo ważnym aspektem funkcjonowania jest posiadanie odpowiednich aut dostawczych. Powinny to być […]