Nowoczesne siedziska do salonu

Współczesne salony są przestronnymi pomieszczeniami, w których mieści się kilka stref funkcjonalnych. Często w części dziennej znajduje się aneks kuchenny wraz z kącikiem jadalnianym. W każdym salonie znajduje się także strefa telewizyjna, a na przeciwko niej strefa wypoczynkowa. Ta przestrzeń to już nie tylko wciśnięta w kąt kanapa, ale kompozycja mebli salonowych.

Jak stworzyć kompozycję z mebli wypoczynkowych

Oczywiście kanapa wciąż odgrywa najważniejszą rolę, ale coraz częściej przybiera formę dużego narożnika. Sofie towarzyszą dopasowane stylistycznie lub kompletnie kontrastowe fotele. Często są to dwa różne modele. Oprócz tych podstawowych mebli w większym salonie znajdzie się także miejsce na tak popularny u zachodnich sąsiadów szezlong-leżankę. Dopełnienie tej meblarskiej kompozycji stanowią pufy do siedzenia. Jeśli pozostałe meble są stonowane, pokrycie takich puf może być wzorzyste lub kontrastowe.

Taka pufa przybiera obecnie różnorodne formy, od worka o nieokreślonej formie, poprzez zwarte, eleganckie walce, aż do zydli z wysokim tapicerowanym siedziskiem, jakie znajdziesz na: https://pufy.pl/8-fotele.

Powyżej znaleźć można bogatą ofertę różnego rodzaju puf. Ponieważ są one uniwersalnymi meblami, znajdą zastosowanie nie tylko przed telewizorem, ale także przy regale z książkami lub przy kominku. Taka pufa nie jest drogim dodatkiem, dlatego jeśli chcemy ożywić swój salon lub zmienić jego styl, warto sięgnąć właśnie po taki pufy. Zmianę można osiągnąć także poprzez wymianę samych pokrowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *