Urządzanie pokoju dla chłopca z motywem – inspiracje

Chłopcy w młodym wieku często chcą urządzić pokój na podstawie swoich zainteresowań. Potrzebują jednak do tego pomocy rodzica. Motyw, z jakim chłopiec chce ozdobić swój pokój może być bardzo różny. Może to być ulubiona aktywność, program w telewizji czy idol z filmu. Czym może inspirować się rodzic, urządzając w takiej sytuacji pokój? 

Ulubione postaci z filmów i bajek 

Chłopcy w młodym wieku często mają ulubionych idoli. Może to być postać z filmu, bajki czy serialu anime. Wiele inspiracji można znaleźć na stronie: https://zaira.pl/posciel-mlodziezowa/posciel-mlodziezowa-160×200, gdzie znajdują się pościele z Harrym Potterem, bohaterami „Star Wars” czy popularnych animacji. Dobrym pomysłem jest kupienie figurek z ulubionym superbohaterem z komiksu. Chłopiec doceni plakat idola z serialu o sztukach walki. Do dzisiaj bardzo popularne są przedmioty z Pokemonami lub z gier „Minecraft” czy „Fortnite”. 

Motyw związany z ulubioną aktywnością 

Chłopcy w młodym wieku często pochłonięci są ulubionym sportem lub zabawą. Dla wielu wielkim idolem jest Robert Lewandowski czy inny znany piłkarz. Również z nimi sprzedawane są pościele, figurki czy zabawki. Dobrym pomysłem może być motyw ulubionej drużyny lub reprezentacji Polski w siatkówce czy piłce nożnej. Chłopcy interesują się również innymi aktywnościami. Może to być inny sport, strzelanie z różnych przedmiotów albo jeżdżenie na rowerze, hulajnodze i desce. Warto uwzględnić to wszystko przy planowaniu wystroju. W Internecie i w sklepach można znaleźć tyle przedmiotów, że można zrealizować niemal każdą inspirację.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *