DIY – zabawy dla najmłodszych, czyli zrób to sam

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

DIY to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i odrobinę zabawy z dziećmi. Istnieje wiele różnych projektów DIY dla dzieci, które możesz wykonać ze swoimi maluchami i jest to dla nich świetny sposób, aby dowiedzieć się, jak działają różne rzeczy. Dodatkowo, da im to kilka nowych umiejętności i da im znać, że mogą zrobić wszystko, do czego przyłożą swój umysł.

Istnieje mnóstwo rzeczy, które można zrobić z dzieckiem, ale tutaj zebraliśmy kilka pomysłów, które są wystarczająco łatwe dla nawet małych dzieci, aby pomóc z.

Zestaw do malowania palcami

Jest to świetny sposób dla dzieci, aby stworzyć własną pracę artystyczną bez konieczności kupowania drogich farb ze sklepu. Wszystko, czego potrzebujesz to trochę farby na bazie wody i papier. Możesz użyć resztek papieru ze szkoły lub materiałów biurowych, takich jak koperty lub pocztówki, jeśli nie masz w domu żadnego papieru. Po prostu wytnij kształty używając starego wykrawacza do ciastek lub szablonów i pozwól dziecku udekorować swoje własne dzieło sztuki farbą do malowania palcami.

Kreda chodnikowa

Jest to kolejna świetna aktywność dla dzieci, ponieważ nie wymaga żadnego przygotowania i można ją wykonać niemal wszędzie. Wszystko czego potrzebujesz to kilka kawałków kredy i gładka powierzchnia, taka jak beton lub asfalt. Można nawet użyć tylnej strony swojego podwórka, jeśli nie ma tam dużo trawy.

Kolorowanki

Klasyczne zajęcie, które nigdy się nie starzeje, kolorowanki są idealne dla każdej grupy wiekowej i można je robić prawie wszędzie. Są one również świetne, aby pomóc dziecku rozwijać swoje drobne umiejętności motoryczne i koordynację ręka-oko.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie łóżko wstawić do sypialni na poddaszu?
Jakie łóżko wstawić do sypialni na poddaszu?
Aranżacja sypialni zlokalizowanej na poddaszu nie jest najprostszym zadaniem, zwłaszcza jeśli pomieszczenie posiada liczne skosy. Sporo problemów przysparza głównie wybór […]
Rodzaje suszarek do rąk – cechy charakterystyczne i różnice pomiędzy nimi
Rodzaje suszarek do rąk – cechy charakterystyczne i różnice pomiędzy nimi
Suszarki do rąk to jeden z najpopularniejszych na rynku rodzajów elektrycznych suszarek do rąk. Są one przeznaczone do suszenia rąk […]
Czym różni się drukarka atramentowa od laserowej?
Czym różni się drukarka atramentowa od laserowej?
Drukarki atramentowe i drukarki laserowe to oba rodzaje drukarek, które wykorzystują atrament, ale sposób, w jaki drukują, jest zupełnie inny. […]