Jak udekorować salę weselną?

Ślub i wesele to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Przy jego organizacji trzeba zatem zadbać nawet o najmniejszy szczegół, tak aby dzień ten został zapamiętany na długie lata. Duże znaczenie ma w szczególności wystrój sali weselnej, ponieważ to w niej goście spędzą najwięcej czasu, bawiąc się i tańcząc do samego rana, a także spożywając smaczne posiłki. Mnóstwo idealnych dekoracji znajdziemy na https://congee.pl/pol_n_WESELE-i-SLUB-8087.html.

Kreatywność jest najważniejsza

Do udekorowania sali weselnej znakomicie wręcz nadają się kolorowe balony – zarówno foliowe, jak i lateksowe. Najlepiej wykorzystać nie tylko modele tradycyjne, czyli okrągłe, ale również w kształcie liter i cyferek. Oprócz tego doskonale sprawdzą się żywe kwiaty, które warto włożyć do zróżnicowanych pod względem wysokości ozdobnych flakonów, wazonów czy butelek po napojach. Pamiętajmy jednak o tym, aby wybierać gatunki niezbyt intensywnie pachnące, ponieważ mogłyby one przeszkadzać niektórym gościom. Inne polecane elementy to m.in.:

– kokardy – umieszczone na stołach i zasłonach

– klimatyczne świece i lampiony – porozstawiane po stołach, parapetach itp.

– plakaty powitalne – wiszące przy wejściu na salę

– eleganckie obrusy i firany

– detale w postaci stylowych serwetek, świecących girland, bieżników stołowych, pokrowców na butelki, tabliczek z numerami stołów

Dekoracja sali weselnej może również obejmować różnorodne ozdoby niekonwencjonalne, takie jak choćby druciane klatki dla ptaszków zawieszone pod sufitem, cynowe konewki z zasianym zbożem, patchworkowe proporczyki czy drewniane figurki. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 7 =