Jak zorganizować wesele w stylu angielskim?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizacja wesela zawsze przynosi wiele wątpliwości, ponieważ trzeba się zdecydować na konkretny styl przyjęcia i dopasować do niego wszelkie dekoracje czy inne elementy. Tylko w taki sposób uda się uzyskać harmonijną całość i sprawić, że to wydarzenie zostanie odebrane przez zaproszonych gości jako wspaniałe i dopracowane w każdym szczególe. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się zwłaszcza wesela organizowane w stylu angielskim, charakteryzujące się wyjątkową wytwornością oraz wystawnością.

Poczujcie się jak arystokraci

Wesele w stylu angielskim jest często organizowane w plenerze – zazwyczaj jest to wspaniale przystrojony ogród. Przygotowanie imprezy w takich okolicznościach nie należy do najłatwiejszych, ponieważ dekoracje muszą idealnie współgrać z otoczeniem i nie mogą ginąć pośród krajobrazu. Warto zdecydować się na rozstawienie dużych namiotów, które mają za zadanie ochronić gości przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Jeśli zaś organizujemy tę uroczystość w sali, to koniecznie wybierzmy przestrzeń wystarczająco przestronną i jednocześnie elegancką. Taką oferuje m.in. ten hotel https://www.hotelautos.pl/imprezy-okolicznosciowe/wesela.

Jednym z najważniejszych elementów angielskiego wesela są kwiaty, a właściwie przepiękne bukiety i girlandy, które cieszą oczy wszystkich biesiadników. Inne niezbędne dekoracje to natomiast kolorowe lampiony, różnobarwne balony, fantazyjne ozdoby z papieru oraz upięte wstążki. Powinniśmy nimi ozdobić nie tylko stoły, ale również całe otoczenie – ściany, sufit, drzwi, namiot czy nawet drzewa i krzewy (jeśli impreza odbywa się na zewnątrz).

Duże znaczenie mają też meble – postawmy na okrągłe stoły i krzesła tapicerowane, które przywodzą na myśl wnętrza brytyjskich dworków. Na weselu w stylu angielskim nie powinno zabraknąć eleganckiej bryczki z końmi lub limuzyny, dziewczynek w falbaniastych sukienkach sypiących kwiatki oraz co najmniej kilku druhen ubranych w takie same kreacje.

Hotel Autos współpracował przy tworzeniu artykułu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rodzaje deskorolek (cruiser, fishka, longboard)
Rodzaje deskorolek (cruiser, fishka, longboard)
Chociaż wielu osobom deskorolki kojarzą się z niebezpiecznymi sportami oraz po prostu klasyczną deską, to jednak warto wiedzieć, że możemy […]
Jakie foteliki dla najmłodszych warto zakupić?
Jakie foteliki dla najmłodszych warto zakupić?
Aktywne spędzanie wolnego czasu wraz z dziećmi to jeden z najlepszych sposobów na rodzinną rozrywkę. Popularne są zwłaszcza wycieczki samochodowe […]
Brak umiejętności w gotowaniu, a pełnowartościowa dieta – jak to rozwiązać?
Brak umiejętności w gotowaniu, a pełnowartościowa dieta – jak to rozwiązać?
Dieta bogata w składniki odżywcze jest podstawą dla zachowania pełni zdrowia. Mimo że wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, […]