Jak wykonać ciekawe i niebanalne wzory na paznokciach?

Paznokcie stanowią ozdobę każdej kobiety. Pomimo że dla wielu kobiet ich zdobienie w salonie jest formą relaksu, to ze względu na oszczędności wiele pań zdecyduje się na wykonanie ich w domowych warunkach. Z tego względu sklepy oferują nam coraz więcej produktów i akcesoriów, które ułatwiają wykonywanie zdobień.

Zdobienia własnoręczne

Aby posiadać ładne wzory na paznokciach, można pokusić się o własnoręczne wykonanie. W ten sposób bardziej uzdolnione osoby mogą wykonać niecodzienne wizerunki np. inspirowane danym sezonem. Tym sposobem możemy osiągnąć każdy możliwy motyw. Nie dla każdego jest to najlepszy sposób, ponieważ wymaga umiejętności manualnych i kreatywności.

Akcesoria ułatwiające tworzenie ciekawych wzorów

Dla osób, które bardziej cenią sobie prostotę wykonania, w sklepach dostępnych jest wiele akcesoriów, które nie wymagają umiejętności. Można skorzystać z różnego rodzaju naklejek, posypek i brokatów, które zapewniają wyjątkowe efekty. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są stemple do paznokci Hebe. Używając ich, możemy uzyskać zadowalające efekty, wykonując zajęcie adekwatne do przybijania pieczątek.

Najmodniejsze motywy na paznokcie

Trendy zmieniają się nie tylko w zależności od pory roku, ale również od sezonu. Aktualnie najpopularniejsze wzory to marmurek, monstery i różnego rodzaju geometryczne kształty. Ogólnie obecnie panuje trend na motywy kwiatowe. W ramach niego można jednak skorzystać z bogactwa wzorów, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wpasować się  w obecnie panującą modę, a jednocześnie posiadać coś oryginalnego. Zaraz nadejdzie pora na motywy świąteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 1 =