Jak zapewnić pracownikom sezonowym dobry i tani transport za granicę?

Jeśli trudnimy się rekrutacją pracowników sezonowych czy tymczasowych do pracy na zachodzie, z pewnością nie raz mieliśmy do czynienia z zagadnieniem transportu z Polski za granicę i z powrotem. Zatrudniając do tej samej pracy kilka lub kilkanaście osób, najlepiej wybrać transport, który dowiezie wszystkich pracowników naraz, co zmniejszy koszta, ale też da nam pewność, że wszyscy dotrą do pracy na czas. Takie środki transportu jak samolot są bardzo drogie, natomiast w przypadku kolei często okazuje się, że nie ma możliwości, aby dojechać w miejsce docelowe (np. na farmę). Najlepszym wyjściem będzie więc zamówienie busów.

Dobra firma transportowa elastycznie dopasowuje się do potrzeb klienta i działa na kilku rynkach – wysyła więc przykładowo busy do Holandii ale i przewozi pasażerów na linii Wrocław Niemcy czy busami Niemcy Kraków. Korzystając z usług takiej firmy mamy przede wszystkim gwarancję jakości (warunki przewozu są komfortowe), stosunkowo niskiej ceny (busy do Holandii dla kilku osób są nieporównywalnie tańsze niż bilety lotnicze do Holandii dla jednej osoby), dodatkowo bezpieczeństwa (przejazdy są ubezpieczane).

Szukając odpowiedniej firmy, skorzystajmy z wyszukiwarki, wpisując interesujące nas kierunki, przykładowo: „transport pracowników busami Niemcy Kraków„. Przeglądając strony przewoźników, zwróćmy uwagę na ich ofertę, ale też opinie dotychczasowych klientów. W przypadku gdy nie możemy zaleźć jakiejś informacji – zadzwońmy i dopytajmy. Jeśli konsultant będzie chętnie i rzeczowo odpowiadał na nasze pytania – warto z pewnością podjąć współpracę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *