Jakie są koszta holowania samochodu na lawecie?

Holowanie samochodu dla nikogo nie jest czynnością przyjemną oraz sytuacją wyczekiwaną – kosztuje nas ono sporo stresu, a jeśli pojazd jest nieumiejętnie holowany, także i pojawić się mogą dodatkowe uszkodzenia auta. Poza tym, jeżeli nie mamy możliwości odholowania auta we własnym zakresie pozostaje nam skorzystanie z usług holowniczych, a te nie należą do najtańszych.

Jednakże ogromną korzyścią skorzystania z lawety jest to, iż nie musimy się martwić o dalszy stan naszego pojazdu oraz jego odpowiednie holowanie (sprawdź ofertę: laweta Wrocław). Bowiem usługami tymi zajmują się profesjonaliści, toteż zadbają o nasze auto w najlepszy sposób z możliwych – jednak sam transport, zamontowanie haków holowniczych oraz odholowanie go na miejsce przez nas określone może sporo kosztować. Ceny oczywiście różnią się w zależności od danych firm parających się usługami holowniczymi – często te mniej znane są tańsze, jednak nie daje nam to w takim wypadku pewności, co do ich poziomu świadczenia usług. Aby sprawdzić koszty holowania auta wystarczy najczęściej zadzwonić na numer podany w polisie naszego ubezpieczenia samochodowego i dowiedzieć się jaki rodzaj pomocy zawarty jest w naszym ubezpieczeniu oraz ile kosztuje jego dodatkowa forma w postaci holowania – w wypadku, gdy nie mamy jej zawartej w polisie. W przypadku, gdy nie posiadamy darmowej opcji holowania pozostaje nam zadzwonić do firm parających się tą działalnością w okolicy.

Najczęściej ceny za holowanie auta osobowego za jeden kilometr wahają się od 1 do 1,7 zł, w przypadku samochodów większych cena ta rośnie, natomiast za holowanie auta na terenie miasta zapłacimy od 100 do 320 zł.

Sprawdź: “tanie holowanie samochodu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście + 10 =