Kołdry i narzuty na duże łóżka

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy dysponujemy dużą sypialnią, niewątpliwie umieszczamy w niej duży mebel do spania – w ten sposób możemy wygodnie odpocząć po długim dniu. Niestety niestandardowo duże wymiary łóżka niosą też ze sobą pewne trudności – przede wszystkim ze zdobyciem odpowiednich, pasujących tekstyliów. O ile rozmiar poduszek w zasadzie nie ma większego znaczenia, o tyle prześcieradła, kołdry i narzuty na duże łóżka ciężko znaleźć w pierwszym lepszym sklepie.

Na szczęście na rynku istnieje wiele wyspecjalizowanych firm, zajmujących się wykonywaniem niestandardowych rozmiarów pościeli, kołder, koców, narzut i wszelkich tekstyliów sypialnianych. Najłatwiej taką firmą znaleźć w Internecie, wpisując w wyszukiwarkę interesującą nas frazę. Zlecenie możemy złożyć zwykle albo przez stronę internetową, albo telefonicznie lub mailowo. Producenci wykonają artykuł również na specjalne zamówienie, jeśli w ofercie nie znajdziesz poszukiwanego rozmiaru. Pamiętaj, że dobra, szanująca się firma, wyspecjalizowana w tekstyliach sypialnianych w swojej ofercie zawsze posiadać będzie kołdry i narzuty na duże łóżka, te mniejsze oraz zupełnie małe. W takim punkcie znajdziesz nie tylko artykuł odpowiadający Twoim potrzebom ze względu na rozmiar, ale również kolor, materiał czy jakość wykonania.

Wybierając narzutę i kołdrę na łóżko pamiętaj zawsze o tym, aby jej wielkość była o co najmniej 20-30 cm większa niż rozmiary Twojego łóżka. W ten sposób sypialnia wyglądać będzie estetycznie. Dla przykładu, jeśli w twojej sypialni jest kołdra 200×200, to najlepiej poszukaj narzuty 220×240, nie mniejszej. Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar kołdry czy narzuty powinieneś wybrać – dobry konsultant z salonu tekstylnego na pewno Ci podpowie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym różni się drukarka atramentowa od laserowej?
Czym różni się drukarka atramentowa od laserowej?
Drukarki atramentowe i drukarki laserowe to oba rodzaje drukarek, które wykorzystują atrament, ale sposób, w jaki drukują, jest zupełnie inny. […]
Czego nie może zabraknąć na dobrym parkingu?
Czego nie może zabraknąć na dobrym parkingu?
Parkingi to nie tylko miejsce, gdzie parkuje się samochód i wchodzi po zakupy lub interesy, ale może to być również […]
Co musisz zapewnić pracownikowi podczas delegacji?
Co musisz zapewnić pracownikowi podczas delegacji?
Jako właściciel firmy jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo i dobre samopoczucie swoich pracowników. Oznacza to, że musisz zapewnić im niezbędne wyposażenie, […]