Pomoc drogowa – jakie usługi oferuje?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pomoc drogowa to usługa świadczona przez firmy ubezpieczeniowe dla samochodów, która oferuje awaryjną pomoc drogową dla kierowców w potrzebie. Świadczenie to może być zawarte w polisie bez dodatkowych kosztów lub można za nie płacić oddzielnie.

Program pomocy drogowej pomaga kierowcom w następujących sytuacjach:

Zablokowanie samochodu 

Jeśli ktoś zatrzaśnie kluczyki w swoim samochodzie, operator pomocy drogowej może go dla niego odblokować.

Przebicie opony 

Jeśli na poboczu drogi dojdzie do przebicia opony, operator wyśle kogoś, kto zmieni ją za Ciebie. Zainstaluje również zapasową oponę, jeśli nie masz jej jeszcze pod ręką.

Rozruch akumulatora 

Jeśli akumulator padnie podczas jazdy, operator przyjedzie i zapewni Twojemu samochodowi wystarczającą moc, aby bezpiecznie wrócić do domu lub do innego miejsca, w którym będzie można go prawidłowo naprawić (np. sklep motoryzacyjny).

Dostawa paliwa 

Jeśli Twój zbiornik paliwa jest pusty, a Ty jesteś daleko od domu lub jakiejkolwiek stacji benzynowej, mogą oni dostarczyć paliwo bezpośrednio do Twojego samochodu, abyś nie musiał chodzić zbyt daleko podczas zmiany opony lub ponownego tankowania po odholowaniu do domu lub naprawie w warsztacie samochodowym.

Holowanie

Jeśli pojazd nie może być prowadzony z powodu awarii mechanicznej lub innych problemów, kierowca holownika odholuje go do warsztatu lub z powrotem do domu.

Jeśli chcesz skorzystać z wymienionych usług, to sprawdź witrynę internetową: https://www.redhol.pl/pomoc-drogowa-wroclaw/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Klasyka w nowoczesnych zegarkach
Klasyka w nowoczesnych zegarkach
Wymagający klienci bardzo chętnie wybierają takie produkty, które uwzględniają zarówno akcenty klasyki, jak i nowoczesności. Doskonałym przykładem są wyroby zegarmistrzowskie […]
Z jakich materiałów produkuje się dywany?
Z jakich materiałów produkuje się dywany?
Dywan to zdecydowanie jeden z najstarszych elementów dekoracyjnych przeznaczonych do domu. Właściwie dobrany stanowi niezwykle praktyczny, a jednocześnie efektowny dodatek […]
Orientalne składniki w perfumach
Orientalne składniki w perfumach
Od bardzo wielu lat wśród zapachów dla kobiet dużą popularnością cieszą się zwłaszcza perfumy orientalne, wywodzące się z Bliskiego Wschodu. […]