Wybór biżuterii w zależności od okazji

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękna biżuteria to prezent, który zawsze się sprawdza. Jaką biżuterie wybrać na konkretną okazję? Oto kilka sprawdzonych porad.

 

Dla najmłodszych

 

Pojawienie się dziecka na świecie lub chrzest do doskonałe okazje żeby obdarować malucha wyjątkową pamiątką, która zostanie w rodzinie na lata. W tej roli idealnie sprawdzi się smoczek ze srebra. To elegancki, a jednocześnie zabawny prezent. Bez większego problemu możemy go spersonalizować, wystarczy, że zamówimy pamiątkowy grawer.

 

A co jeśli szukamy uniwersalnego prezentu dla bliskiej kobiety?

 

Możemy zdecydować się na złotą bransoletkę o próbie 585. Bransoletka to idealny prezent ponieważ pasuje praktycznie do każdego… Jest o wiele mniej zobowiązująca niż pierścionek. A kolczyki? Nie każda kobieta lubi ten rodzaj biżuterii.

 

Czy pierścionek to dobry wybór?

 

Po pierwsze możemy mieć spory kłopot z doborem odpowiedniego rozmiaru. Po drugie pierścionek to dość szczególny rodzaj biżuterii, zwłaszcza jeśli ofiarodawcą jest mężczyzna. Obdarowana kobieta może niewłaściwie odczytać nasze intencje. I tu rodzi się poważne nieporozumienie, które potem będziemy musieli wyjaśnić.

 

Czym się kierować przy wyborze biżuterii dla bliskiej osoby?

 

Warto choć trochę poobserwować bliską osobę. Dzięki temu dowiemy się jaką biżuterię lubi. Czy preferuje srebro, a może klasyczne złoto. Jak wcześniej wspomniano musimy uważać z pierścionkami, jeśli nie znamy właściwego rozmiaru. O wiele łatwiej będzie nam dobrać kolczyki, bransoletkę czy choćby wisiorek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Niezbędne akcesoria dla osoby palącej papierosy
Niezbędne akcesoria dla osoby palącej papierosy
Palacz papierosów musi mieć odpowiednie akcesoria. Zapalniczka jest niezbędnym elementem, aby móc zapalić swoją ulubioną markę. Do wyboru mamy wiele […]
Jak karmić domowe zwierzęta?
Jak karmić domowe zwierzęta?
Domowe zwierzęta są jak członkowie rodziny. Nie oznacza to jednak, że ich posiłki powinny wyglądać tak samo, jak w przypadku […]
Jakie objawy świadczą o problemach natury psychicznej?
Jakie objawy świadczą o problemach natury psychicznej?
Problemy natury psychicznej zazwyczaj nie pojawiają się nagle. Jest to długotrwały proces, w którym pierwsze symptomy rozwijającej się choroby są […]