Wybór biżuterii w zależności od okazji

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękna biżuteria to prezent, który zawsze się sprawdza. Jaką biżuterie wybrać na konkretną okazję? Oto kilka sprawdzonych porad.

 

Dla najmłodszych

 

Pojawienie się dziecka na świecie lub chrzest do doskonałe okazje żeby obdarować malucha wyjątkową pamiątką, która zostanie w rodzinie na lata. W tej roli idealnie sprawdzi się smoczek ze srebra. To elegancki, a jednocześnie zabawny prezent. Bez większego problemu możemy go spersonalizować, wystarczy, że zamówimy pamiątkowy grawer.

 

A co jeśli szukamy uniwersalnego prezentu dla bliskiej kobiety?

 

Możemy zdecydować się na złotą bransoletkę o próbie 585. Bransoletka to idealny prezent ponieważ pasuje praktycznie do każdego… Jest o wiele mniej zobowiązująca niż pierścionek. A kolczyki? Nie każda kobieta lubi ten rodzaj biżuterii.

 

Czy pierścionek to dobry wybór?

 

Po pierwsze możemy mieć spory kłopot z doborem odpowiedniego rozmiaru. Po drugie pierścionek to dość szczególny rodzaj biżuterii, zwłaszcza jeśli ofiarodawcą jest mężczyzna. Obdarowana kobieta może niewłaściwie odczytać nasze intencje. I tu rodzi się poważne nieporozumienie, które potem będziemy musieli wyjaśnić.

 

Czym się kierować przy wyborze biżuterii dla bliskiej osoby?

 

Warto choć trochę poobserwować bliską osobę. Dzięki temu dowiemy się jaką biżuterię lubi. Czy preferuje srebro, a może klasyczne złoto. Jak wcześniej wspomniano musimy uważać z pierścionkami, jeśli nie znamy właściwego rozmiaru. O wiele łatwiej będzie nam dobrać kolczyki, bransoletkę czy choćby wisiorek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak urządzić przedpokój?
Jak urządzić przedpokój?
Przedpokój bardzo często traktujemy po macoszemu. Staje się on składowiskiem kurtek i butów. A przecież przedpokój to wizytówka naszego mieszkania, […]
Czy billboardy stanowią efektowną formę reklamy w obecnych czasach?
Czy billboardy stanowią efektowną formę reklamy w obecnych czasach?
W czasach ogromnej konkurencji niezbędna jest dobrze przemyślana i pomysłowa akcja reklamowa. Żeby klient mógł trafić do konkretnej firmy czy […]
Podstawowe akcesoria szpiegowskie
Podstawowe akcesoria szpiegowskie
W naszym kraju z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się korzystanie z usług profesjonalnych biur detektywistycznych. Zatrudnione tam […]