Gdzie można uprawiać profesjonalne narciarstwo?

Wielbiciele profesjonalnego narciarstwa szukają miejsc gdzie mogliby bez przeszkód uprawiać tak fascynującą dla nich dyscyplinę sportu zimowego. Profesjonalne miejsce do uprawiania narciarstwa, oprócz podstawowych udogodnień powinno spełniać również kilka innych warunków, między innymi posiadać odpowiednie trasy do zjazdów. Gdzie zatem wybrać wybrać się jeśli chcemy jeździć na nartach w profesjonalny sposób? Takie pytanie zadaje sobie wielu z narciarzy.

Dwa profesjonalne kurorty narciarskie w Europie

Folgarida Marilleva
Ten kurort oferuje wspaniałą bazę noclegową oraz ogromne możliwości jeżeli chodzi o uprawianie sportów zimowych. Znajdziemy tam szereg udogodnień, ciekawych tras oraz wspaniałe widoki na góry – czyli wszystko to co potrzeba do udanego wyjazdu zimowego na narty.

Folgarida Marilleva oferuje różne rodzaje tras, co zaspokoi potrzeby każdego miłośnika zimowych zjazdów na nartach. Ta włoska miejscowość ma naprawdę wielu zwolenników i pozwala nam spędzić czas w niezwykle zdrowy sposób.

Kaprun, Salzburg, Austria
Jest to niezwykle malownicza miejscowość w samym sercu Alp. Oferuje wspaniałe rozwiązania do uprawiania sportów zimowych, jak również wiele komfortowych miejsc noclegowych. Jest to największy kurort narciarski w Europie. Jest w stanie pomieścić ponad 2 miliony turystów.

Zjeżdżać tam można na kilku lodowcach, które łącznie mają trasy o długości około 135 kilometrów. Są one zarówno dla początkujących narciarzy, jak i dla zaawansowanych osób. Miejsce to jest polecane przez wielu i cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem.

Tekst powstał we współpracy z Winterevent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − sześć =