Intrygujące dodatki weselne

Wesele to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu narzeczonych. Młodzi prześcigają się w pomysłach, jak wzbogacić tę uroczystość, jakie propozycje przygotować dla swoich gości, by jeszcze bardziej wzmocnić i zapisać ją na stałe w pamięci. Nic w tym dziwnego. Każdy przecież chciałby, by wyjątkowość tego dnia udzieliła się zaproszonym gościom. Jak zatem przygotować wesele, aby nie było jednym z kilku, tylko tym niezapomnianym? Na jakie dodatki postawić? Czym się kierować?

Moje wspaniałe wesele

Pierwszym etapem, który rozpoczyna przygotowania do ceremonii i od którego warto zacząć, są zaproszenia ślubne tłoczone. Będą się wyróżniać na tle klasycznych, które zdążyły się już opatrzyć i przyzwyczaić wszystkich dookoła. Kolejne intrygujące dodatki można wprowadzić w stroju weselnym. Doskonale sprawdzają się tutaj spersonalizowane spinki do mankietów, które mogą mieć taką samą grafikę jak bukiet ślubny lub zawierać datę ślubu. Taki dodatek świetnie prezentuje się na fotografiach i stanowi oryginalny akcent.

A co z salą weselną? Tutaj można urozmaicić księgę gości. Zamiast standardowej może być ona zaproponowana w formie zabawnych ankiet. Ważnym elementem jest również kwestia podziękowań dla gości. Najnowsze propozycje to ozdobne pudełka, w których zapakowane są słodkie przekąski, zawierające informacje o dacie wesela oraz imiona i nazwiska państwa młodych. To bardzo miły ukłon w stronę przybyłej rodziny i znajomych. W roli nowoczesnych dodatków sprawdzi się również dekoracja z kwiatów ustawiona za stołem państwa młodych, gdzie płatki ułożone są w inicjały z imion.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *