Jak ciekawie wyeksponować medale sportowe?

Osoby zajmujące na zawodach sportowych miejsca w pierwszej trójce otrzymują zazwyczaj trofeum w postaci medalu. Jest to forma doceniania ich wysiłku oraz podziękowania za udział w uczciwej rywalizacji. Jeśli ktoś posiada w domu co najmniej kilka okrągłych krążków, powinien koniecznie zadbać o ich właściwe wyeksponowanie. Najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie na ścianie w pokoju solidnego i estetycznego wieszaka na medale. Konstrukcje takie posiada w swojej ofercie np. ten sklep internetowy: https://wieszakinamedale.pl/pl/c/Bieganie/19

Profesjonaliści z dumą prezentują swoje trofea

Odpowiednie wyeksponowanie medali w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu ma dla większości sportowców ogromne znaczenie, ponieważ trofea te przedstawiają wartość sentymentalną i przypominają o chwilach sportowej chwały. Jeśli chodzi o konkretne konstrukcje dedykowane przechowywaniu złotych, srebrnych i brązowych krążków, to od lat największą popularnością cieszy się wieszak na medale triathlonowe, piłkarskie czy pływackie. W sklepach znajdziemy zarówno eleganckie modele montowane na ścianie za pomocą kołków rozporowych i wkrętów, jak i wersje stojące z uchwytami. Można też postawić na oryginalny wieszak w formie kciuka wzniesionego do góry albo egzemplarz pełniący dodatkowo funkcję zegara. Ceny takich produktów kształtują się na poziomie 50-250 zł – oczywiście w zależności od wielkości, materiału wykonania oraz funkcjonalności.

Alternatywnym rozwiązaniem jest umieszczenie medalu (lub kilku) w ozdobnej ramce za szkłem, którą można z powodzeniem powiesić na ścianie lub postawić na komodzie. Wybierając ramkę, koniecznie bierzmy pod uwagę grubość krążka, tak aby przypadkiem nie okazało się, że nie mieści się w niej lub nieestetycznie wystaje. Trzecią polecaną konstrukcją jest zwykła korkowa tablica – w tym przypadku wystarczy przyszpilić do jej powierzchni wstążkę trofeum z użyciem pinezki. Znacznie mniej powszechne, ale równie ciekawe jest powieszenie medali na tzw. drzewku szczęścia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *