Jak ciekawie wyeksponować medale sportowe?

Osoby zajmujące na zawodach sportowych miejsca w pierwszej trójce otrzymują zazwyczaj trofeum w postaci medalu. Jest to forma doceniania ich wysiłku oraz podziękowania za udział w uczciwej rywalizacji. Jeśli ktoś posiada w domu co najmniej kilka okrągłych krążków, powinien koniecznie zadbać o ich właściwe wyeksponowanie. Najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie na ścianie w pokoju solidnego i estetycznego wieszaka na medale. Konstrukcje takie posiada w swojej ofercie np. ten sklep internetowy: https://wieszakinamedale.pl/pl/c/Bieganie/19

Profesjonaliści z dumą prezentują swoje trofea

Odpowiednie wyeksponowanie medali w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu ma dla większości sportowców ogromne znaczenie, ponieważ trofea te przedstawiają wartość sentymentalną i przypominają o chwilach sportowej chwały. Jeśli chodzi o konkretne konstrukcje dedykowane przechowywaniu złotych, srebrnych i brązowych krążków, to od lat największą popularnością cieszy się wieszak na medale triathlonowe, piłkarskie czy pływackie. W sklepach znajdziemy zarówno eleganckie modele montowane na ścianie za pomocą kołków rozporowych i wkrętów, jak i wersje stojące z uchwytami. Można też postawić na oryginalny wieszak w formie kciuka wzniesionego do góry albo egzemplarz pełniący dodatkowo funkcję zegara. Ceny takich produktów kształtują się na poziomie 50-250 zł – oczywiście w zależności od wielkości, materiału wykonania oraz funkcjonalności.

Alternatywnym rozwiązaniem jest umieszczenie medalu (lub kilku) w ozdobnej ramce za szkłem, którą można z powodzeniem powiesić na ścianie lub postawić na komodzie. Wybierając ramkę, koniecznie bierzmy pod uwagę grubość krążka, tak aby przypadkiem nie okazało się, że nie mieści się w niej lub nieestetycznie wystaje. Trzecią polecaną konstrukcją jest zwykła korkowa tablica – w tym przypadku wystarczy przyszpilić do jej powierzchni wstążkę trofeum z użyciem pinezki. Znacznie mniej powszechne, ale równie ciekawe jest powieszenie medali na tzw. drzewku szczęścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *