Jak dopasować biżuterię do okazji?

Biżuteria to dodatki, dzięki którym stylizacje nabierają charakteru i stylu. Dodają również każdej kobiecie elegancji oraz stylu. Wybierając kolczyki czy naszyjniki, warto zwrócić uwagę na to, na jaką okazję będą one wykorzystane. Jak dobrać więc biżuterię do konkretnego wydarzenia?

Dodatki na wesele

Wybierając się na wesele, każda z pań chce błyszczeć i pięknie wyglądać. Na tą okazję warto więc wybrać bardzo dekoracyjne i bogato wykończone dodatki. Najlepiej sprawdzą się zestawy z diamentem, cyrkoniami czy perłami. Dodadzą one klasy, a cała stylizacja zostanie podkreślona. Dobrze jest zdecydować się na kolczyki z kryształkami Swarovski. Dodatki te cudownie się błyszczą i mienią milionem barw, w zależności od kąta padania światła.

Taka biżuteria sprawi, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie i będzie przyciągała wzrok reszty biesiadników. Jednak na ślub i wesele nie należy przesadzić z ozdobnością kolczyków czy naszyjnika, ponieważ to panna młoda ma być w centrum zainteresowania. Warto więc zdecydować się na mniej błyszczące, jednak równie eleganckie modele. 

Akcesoria na komunię

Na okazję taką jak komunia, należy wybrać delikatne, stonowane dodatki. Jest to wydarzenie kościelne, nieco inne niż ślub, podczas którego można postawić na blask. Będąc zaproszonym na ceremonię przyjęcia tego sakramentu, nie warto emanować kobiecością i przesadną ozdobnością. Stylizację wystarczy podkreślić drobnym srebrnymi naszyjnikami i pasującą do nich bransoletką. Taki zestaw biżuterii doda stylu i będzie odpowiedni na takie właśnie wydarzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *