Jak zostać coachem?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coaching jest obecnie jednym z popularniejszych kierunków zawodowych. Tytuł coacha uzyskać można zarówno na wybranych uczelniach, jak i po ukończeniu specjalistycznych kursów. Warto również dokształcać się w tym zakresie indywidualnie – korzystanie z pomocy naukowych, jakościowych książek oraz materiałów od zawodowców pozwoli nam na sprawne poszerzanie wiedzy. 

Studia a może szkoła coachingu – co wybrać?

Przed podjęciem decyzji o wyborze, zastanów się, co tobą kieruje. Jakie masz motywacje, oczekiwania, a przede wszystkim cele? Studiowanie na uczelni da ci dostęp do częstszych zajęć, ale często relacja studenta z wykładowcą jest mocno ograniczona (przed dużą liczbę osób na kierunku). Alternatywą dla tego może być szkoła coachingu. Jednym z powszechniejszych wyborów jest akademia liderów – zapewniająca uczestnikom małe grupy, merytoryczne zajęcia oraz wiele materiałów dodatkowych. Mniejsza ilość uczestników pozwala na efektywniejszą pracę z trenerem, co ułatwi ci prawidłowe i regularne nabywanie coachingowych umiejętności. 

Jeśli natomiast interesują cię szczegółowe informacje to na stronie: https://zema.com.pl/akademia-coachingu-zema zapoznasz się ze standardową ofertą dotyczącą coachingu. W profesjonalnych akademiach prezentowane są narzędzia, za pomocą których coach może dobrze wykonywać swoją przyszłą pracę, a przy tym każdy uczestnik ma szansę na praktykę w trakcie zajęć. Kurs przepełniony jest treściami, które w przyszłości ułatwią pracę z ludźmi na zróżnicowanych polach. Nie tylko zawodowych, ale i prywatnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Stroje na plażę, które wyszczuplają
Stroje na plażę, które wyszczuplają
Każda z nas marzy o idealnej sylwetce. Kiedy nadchodzi lato, a wraz z nim wakacyjny sezon pełen wyjazdów rodzą się […]
Bielizna – ważny element damskiej garderoby
Bielizna – ważny element damskiej garderoby
Wybierane fasony odzieżowe określają styl użytkowniczki, a niejednokrotnie nawet jej osobowość. Bez większego problemu można dobrać takie ubrania, które wyeksponują […]
Z czym łączyć spodnie jeansowe?
Z czym łączyć spodnie jeansowe?
Jeansy zrewolucjonizowały świat. Jak mawiał Jean Baudillard „świat się zmienia, a jeansy nie”. Od przeszło stu lat cieszą się nieustającą […]