Kiedy można wręczyć grawerowane prezenty?

Pomysłów na prezenty i upominki dla rodziny czy znajomych jest wiele – począwszy od ubrań, przez kosmetyki czy książki, aż po spersonalizowane gadżety. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się jednak przede wszystkim grawerowane podarunki w postaci karafek, statuetek, szklanek, drobnych akcesoriów elektronicznych czy ozdobnych pudełek. Posiadają wiele zalet i mogą być wręczane z różnych okazji, dlatego warto o nich napisać parę słów.

Idealne upominki nie tylko z okazji urodzin czy imprez firmowych

Jeśli zależy nam na wręczeniu danej osobie grawerowanego przedmiotu, możemy się ograniczyć do najpopularniejszych pomysłów z internetu lub zdecydować się na zupełnie nietypowe rozwiązanie w postaci dowolnego produktu, na którym bez trudu wykonamy napis lub dedykację.

Często spotykanym i dość uniwersalnym prezentem tego typu jest karafka, ponieważ nadaje się na upominek dla dorosłych ludzi w każdym wieku. Charakteryzuje się ona eleganckim wyglądem i kojarzy się z dobrym gustem i stylem. Może to być doskonały prezent na Dzień Ojca lub z okazji odejścia szefa lub współpracownika na emeryturę.

Inne okazje na wręczenie grawerowanego podarunku to m.in.:

– urodziny lub imieniny rodziców, współmałżonka czy rodzeństwa – np. portfel, bransoletka, wisiorek, pióro czy nawet sztućce

– rocznica ślubu – m.in. tablica pamiątkowa, komplet kieliszków, zastawa stołowa

– pierwsza komunia święta – dobra pamiątka na komunie to zegarek ze stosownym grawerunkiem

– parapetówka – np. ramka na zdjęcie, ozdobne szklanki itp.

– uroczystości firmowe i spotkania biznesowe – statuetki, karafki i inne

– ślub i wesele – m.in. wazon, nosidło na wino, zastawa obiadowa, serwis kawowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 3 =