Jak urządzić przedpokój?

Przedpokój bardzo często traktujemy po macoszemu. Staje się on składowiskiem kurtek i butów. A przecież przedpokój to wizytówka naszego mieszkania, stwarza tak zwane pierwsze wrażenie. Dlatego warto zadbać o odpowiednią aranżację przedpokoju. Dzięki niej uzyskamy piękne, a przede wszystkim funkcjonalne pomieszczenia.

Od czego zaczynamy?

Po pierwsze zwróćmy uwagę na podłogę. Powinna być łatwa do utrzymania w czystości, w przedpokoju zostawiamy mokre buty i kurtki. Druga sprawa to ściany. One również mają tendencję do brudzenia się, dlatego wybierzmy farbę lub tapetę, którą bez problemu umyjemy wodą z mydłem. Dzięki temu nie będziemy musieli oglądać brudnych śladów na ścianach.

Uporządkuj przestrzeń

W przedpokoju przydadzą się także meble, które pomogą zapanować nad codziennym bałaganem. W komodzie możemy pomieścić wszystkie drobiazgi, które zazwyczaj przewracają się po domu. Kluczyki, rękawiczki czy ładowarki do telefonów. Dzięki temu wszystko znajdzie swoje miejsce. Idealnie sprawdzi się komoda sosnowa, jest lekka i wytrzymała (sprawdź przykładową ofertę: “komody sosnowe”). W razie potrzeby bez problemu będzie można ją przestawić w inne miejsce.

Przydadzą się także wygodne drewniane szafy. Pomieścimy w nich kurtki i płaszcze. W szafach w przedpokoju możemy pomieścić także inne rzeczy. Na przykład zamaskować pralkę automatyczną. Jeżeli mamy bardzo wąski korytarz w mieszkaniu zdecydujmy się na na drzwi przesuwne. One zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Dodatkowo możemy na nich zmieścić duże lustro. Ono dodatkowo, optycznie powiększy przestrzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *