Najważniejsze narzędzia i preparaty do pielęgnacji rąk i stóp

Lubisz dbać o swoje dłonie i stopy ale brakuje Ci do tego odpowiednich środków? A może chciałabyś zająć się tym profesjonalnie i właśnie gromadzisz potrzebne akcesoria? Każdy powód jest dobry, by sięgnąć po sprawdzone produkty, z których zadowolone są setki kobiet.

Po pierwsze – nawilżanie

Dłonie to część ciała wymagająca szczególnej pielęgnacji. Niemal każda domowa czynność naraża je na szkodliwe czynniki, począwszy od silnych detergentów a skończywszy na zwykłej wodzie, której nadmiar doprowadza do pozbawienia rąk warstwy ochronnej i ich wysuszenia. Pracując w domu najlepiej zaprzyjaźnić się z rękawiczkami, ale jeśli nasze dłonie już wołają o pomoc, wówczas należy przedsięwziąć odpowiednie kroki. Nie inaczej jest ze stopami. Te, na szczęście w sezonie zimowym odpoczywają, ale za to latem, wystawione na czynniki zewnętrzne bardzo szybko zmieniają swoją powłokę. Podstawowym zabiegiem jest nawilżanie wysuszonych rąk i stóp odpowiednimi preparatami, które znaleźć możemy w sklepie internetowym podopharm.

Pielęgnacja rąk i stóp

Smarując regularnie dłonie i stopy preparatami nawilżającymi przywracamy im życie. Znów stają się one miękkie i delikatne. Jednak pielęgnacja to nie tylko nawilżanie. To także szereg czynności, których wykonanie pozwoli nam pochwalić się zadbanymi rękami i nogami. Przede wszystkim nie należy zapominać o obcinaniu paznokci, do czego niezbędne nam są nożyczki kosmetyczne. Małe, zgrabne, a jednocześnie odpowiednio ostre, dzięki czemu bez problemu pozbędziemy się niechcianych paznokci. Takie nożyczki, a także szereg innych narzędzi do pielęgnacji dłoni i stóp, powinny znaleźć się w wyposażeniu każdej kosmetyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć − 3 =