Co wypada założyć druhnie na wesele?

Jeszcze kilka lat temu druhny kojarzyliśmy jedynie postaciami z amerykańskich filmów, które towarzyszyły głównym bohaterom komedii romantycznych podczas składania przysięgi dozgonnej miłości. Trend ten jednak tak bardzo spodobał się naszym rodzimym parom młodym, że również u nas nastała moda na korowód podobnie ubranych niewiast i kawalerów podążających za gwiazdą wydarzenia, czyli przyszłą żoną.

Wybór strojów dla druhen może stanowić niemałe wyzwanie. Musimy ubrać kilka kobiet o odmiennych sylwetkach, jak również gustach, a zaspokojenie oczekiwań wszystkich graniczy z cudem, ale dla zdeterminowanej panny młodej nie ma rzeczy niemożliwych. Kierując się poniższymi zasadami, dobierzemy idealne kreacje dla wszystkich pań.

Reguły dotyczące druhen

Druhny, jak również świadkowe muszą pamiętać, że najważniejsza w dniu ślubu jest oblubienica podążająca w białej sukni do ołtarza. Nie możemy stanowić dla niej konkurencji pod żadnym względem. Z tego powodu odrzucamy na wstępie wspomnianą biel, ale także ecru, czerń i krzykliwe kolory, jak np. czerwień. Dobrze, by styl nawiązywał do kreacji panny młodej, aczkolwiek musi być trochę skromniejszy. Najlepsze suknie dla druhny są w odcieniach delikatnego różu, beżu, błękitu lub butelkowej zieleni. Jeśli chodzi o fason, idealnie sprawdzi się tu model maxi w wydaniu multi way. Pozwala on na dowolne formowanie góry sukienki, dzięki czemu panie różniące się kształtami, jak również preferencjami, stworzą idealny krój dla siebie. Jest to rozwiązanie uniwersalne, które będzie można wykorzystać także podczas innych okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *