Na czym polega wolumetria twarzy?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wolumetria twarzy to nieinwazyjna, niechirurgiczna metoda odmładzania twarzy. Składa się z serii zabiegów mikrodermabrazji, które służą do poprawy wyglądu skóry poprzez usunięcie martwych komórek naskórka oraz drobnych linii i zmarszczek, aby odsłonić młodo wyglądającą skórę pod spodem.

Jaki jest cel wolumetrii?

Głównym celem wolumetrii twarzy jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego (HA) i innych wypełniaczy do skóry właściwej. Pomaga to stworzyć bardziej młodzieńczy wygląd. Może być również stosowany jako wypełniacz, który zwiększa usta i policzki.

Wolumetria twarzy Wrocław może być stosowana w leczeniu blizn potrądzikowych, uszkodzeń słonecznych, głębokich linii wokół ust i nosa oraz innych oznak starzenia, takich jak wydrążone policzki.

Jak działa wolumetria twarzy?

Energia o częstotliwości radiowej jest dostarczana przez specjalnie zaprojektowaną różdżkę, która jest umieszczana na skórze na ułamek sekundy. Ciepło pochodzące z różdżki stymuluje naturalny proces produkcji kolagenu w organizmie (zwany remodelingiem skóry), co zwiększa objętość w wybranych obszarach. Im więcej zabiegów wykonasz, tym większa szansa, że zobaczysz rezultaty.

Jak zapisać się na kurs wolumetrii twarzy?

Aby zapisać się na kurs wolumetrii twarzy, trzeba będzie odwiedzić gabinet lekarski lub klinikę, która oferuje tę procedurę. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy w Twojej okolicy są jacyś dostawcy, jest wyszukiwanie w Internecie. Możesz również zapytać swojego obecnego dermatologa, czy oferuje ten zabieg.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Do czego służy łożysko w samochodzie?
Do czego służy łożysko w samochodzie?
W samochodzie znajduje się cała masa łożysk. Zwykle nie zastanawiamy się nad ich rolą, która jest absolutnie fundamentalna. Pozwalają bowiem […]
Jak urządzić własną kuchnię, aby niczego w niej nie brakowało?
Jak urządzić własną kuchnię, aby niczego w niej nie brakowało?
Kuchnia jest sercem domu. Dlatego nie należy jej zaniedbywać, jeśli chodzi o rozmieszczenie mebli. Dziś pokażemy Ci, jak urządzić własną […]
Tania przeprowadzka biura we Wrocławiu? To możliwe!
Tania przeprowadzka biura we Wrocławiu? To możliwe!
Jeśli jesteś na etapie organizacji przenosin biura na terenie Wrocławia, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak skomplikowane może […]