Na czym polega wolumetria twarzy?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wolumetria twarzy to nieinwazyjna, niechirurgiczna metoda odmładzania twarzy. Składa się z serii zabiegów mikrodermabrazji, które służą do poprawy wyglądu skóry poprzez usunięcie martwych komórek naskórka oraz drobnych linii i zmarszczek, aby odsłonić młodo wyglądającą skórę pod spodem.

Jaki jest cel wolumetrii?

Głównym celem wolumetrii twarzy jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego (HA) i innych wypełniaczy do skóry właściwej. Pomaga to stworzyć bardziej młodzieńczy wygląd. Może być również stosowany jako wypełniacz, który zwiększa usta i policzki.

Wolumetria twarzy Wrocław może być stosowana w leczeniu blizn potrądzikowych, uszkodzeń słonecznych, głębokich linii wokół ust i nosa oraz innych oznak starzenia, takich jak wydrążone policzki.

Jak działa wolumetria twarzy?

Energia o częstotliwości radiowej jest dostarczana przez specjalnie zaprojektowaną różdżkę, która jest umieszczana na skórze na ułamek sekundy. Ciepło pochodzące z różdżki stymuluje naturalny proces produkcji kolagenu w organizmie (zwany remodelingiem skóry), co zwiększa objętość w wybranych obszarach. Im więcej zabiegów wykonasz, tym większa szansa, że zobaczysz rezultaty.

Jak zapisać się na kurs wolumetrii twarzy?

Aby zapisać się na kurs wolumetrii twarzy, trzeba będzie odwiedzić gabinet lekarski lub klinikę, która oferuje tę procedurę. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy w Twojej okolicy są jacyś dostawcy, jest wyszukiwanie w Internecie. Możesz również zapytać swojego obecnego dermatologa, czy oferuje ten zabieg.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zabezpieczyć towar przed wysyłką?
Jak zabezpieczyć towar przed wysyłką?
W naszych czasach marketing internetowy osiągnął wysoki poziom biznesowy. Żeby zapewnić sobie lojalność licznej klienteli trzeba bardzo poważnie podejść do […]
Jak stworzyć funkcjonalną przestrzeń mieszkania tanim kosztem?
Jak stworzyć funkcjonalną przestrzeń mieszkania tanim kosztem?
Urządzenie własnego mieszkania to nie lada wyzwanie. Remont wiąże się z koniecznością dokładnego przemyślenia tego, jak mieszkanie powinno wyglądać oraz […]
Dodatki komunijne, o które warto zadbać
Dodatki komunijne, o które warto zadbać
Komunia to ważne wydarzenie zarówno w życiu dziecka, jak i jego rodziców. Wymaga więc ono odpowiedniej oprawy, dzięki której ten […]