Na czym polega wolumetria twarzy?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wolumetria twarzy to nieinwazyjna, niechirurgiczna metoda odmładzania twarzy. Składa się z serii zabiegów mikrodermabrazji, które służą do poprawy wyglądu skóry poprzez usunięcie martwych komórek naskórka oraz drobnych linii i zmarszczek, aby odsłonić młodo wyglądającą skórę pod spodem.

Jaki jest cel wolumetrii?

Głównym celem wolumetrii twarzy jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego (HA) i innych wypełniaczy do skóry właściwej. Pomaga to stworzyć bardziej młodzieńczy wygląd. Może być również stosowany jako wypełniacz, który zwiększa usta i policzki.

Wolumetria twarzy Wrocław może być stosowana w leczeniu blizn potrądzikowych, uszkodzeń słonecznych, głębokich linii wokół ust i nosa oraz innych oznak starzenia, takich jak wydrążone policzki.

Jak działa wolumetria twarzy?

Energia o częstotliwości radiowej jest dostarczana przez specjalnie zaprojektowaną różdżkę, która jest umieszczana na skórze na ułamek sekundy. Ciepło pochodzące z różdżki stymuluje naturalny proces produkcji kolagenu w organizmie (zwany remodelingiem skóry), co zwiększa objętość w wybranych obszarach. Im więcej zabiegów wykonasz, tym większa szansa, że zobaczysz rezultaty.

Jak zapisać się na kurs wolumetrii twarzy?

Aby zapisać się na kurs wolumetrii twarzy, trzeba będzie odwiedzić gabinet lekarski lub klinikę, która oferuje tę procedurę. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy w Twojej okolicy są jacyś dostawcy, jest wyszukiwanie w Internecie. Możesz również zapytać swojego obecnego dermatologa, czy oferuje ten zabieg.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak poradzić sobie z pęknięciami w konstrukcji budynku?
Jak poradzić sobie z pęknięciami w konstrukcji budynku?
Beton należy do jednych z najbardziej wytrzymałych i długotrwałych materiałów. Właśnie ze względu na to jest on najczęściej wykorzystywany do […]
Basen w ogrodzie – jak utrzymać go w czystości?
Basen w ogrodzie – jak utrzymać go w czystości?
Basen w ogrodzie przynosi frajdę i ochłodę podczas upalnych dni. Należy jednak pamiętać o tym, że woda w basenie szybko […]
Starannie przygotowane opakowania – ważny element strategii marketingowej
Starannie przygotowane opakowania – ważny element strategii marketingowej
Opakowanie produktu ma ogromne znaczenie w strategii marketingowej. To właśnie ono jest pierwszym elementem, jaki widzi klient podczas zakupów. Opakowanie […]